Kuruluş 1997…

Aralıksız olarak 22 yıl tarihsiz defter, ticari defter,ajanda, kasa defteri üretimi yapan  Ayşar Ajanda Matbaacılık Promosyon, sadece “nitelikli ajanda ve tarihsiz defter” üretiminde uzmanlaşmak için Ayşar Ajanda Matbaacılık Promosyon’u kurdu. Ayşar Ajanda Matbaacılık Promosyon, “daha iyi ve daha kaliteli” parolasıyla inovatif tarihli ve tarihsiz ajanda, cep ajandası, defter, kapaklı defter, spiralli defter ile organizer üretiminde yeniliğin ve farklılığın adresi oldu.

Piyasaya Yön Veren Model Tasarımcısı

Ayşar Ajanda Matbaacılık Promosyon olarak Kullandığımız deri ciltler, kapak üzeri özel işçilikler başta olmak üzere tarihsiz defter ,tarihli defter,ajanda,kalem,usb ve teknolojik ürünlerimiz ile fark katacak yeniliklerle çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Çözüm+Hız = %100 Müşteri Memnuniyeti

Yüksek kalitedeki ürünü en hızlı şekilde müşterilemize ulaştırmak bizim için temel başarıdır. Teferruat ve zorluk yoktur; çözüm ve üretim vardır.Ajanda,tarihsiz defter,organizer,metal kalem,usb ve tarihli defter üretimi ve tedariği meşakkatli bir süreç olsa da sizin memnuniyetiniz her daim bizim için en önemli şeydir.

Ürün terminlerine kayıtsız şartsız sadık kalmakla ve tüm taahhütlerimize yerine getirmekle kalmıyor; aynı zamanda da müşteri sadakatini ve menfaatlerine azami ölçüde saygı duyuyoruz.

Güveninize Teşekkürlerimiz

Ayşar Ajanda Matbaacılık Promosyon’u tercih edip; daha sonra tercihini değiştiren tek bir müşterimiz dahi olmadı.Ajanda,tarihsiz defter ve promosyon sektöründe bize olan güveniniz her daim devam etmesi için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Anahtar Teslim Politikası & Rengarenk Ürünler & Tecrübe ve Sorumluluk

Tarihsiz defter,tarihli defter,ajanda,organizer içinKullandığımız deri ciltler, kapak üzeri özel işçilikler başta olmak üzere ürüne fark katacak yeniliklerle çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Ayşar Ajanda Matbaacılık Promosyon sadece ajanda ve tarihsiz defter üretmiyor; aynı zamanda müşterilerine ihtiyaçları olan en doğru ürüne yönlendirmede sorumluluk alır. Hatasız ürünün sırrı işi takip ve işe hakimiyettir. İşin her aşamasında Ayşar Ajanda Matbaacılık Promosyon olarak ürünler hatasız ve en hızlı şekilde tarafınıza teslim edilir.

img

Ayşar Ajanda Matbaacılık Promosyon 'da sözler asla uçmaz. Hangi şart olursa olsun bizim için sözler değişmez kurallardır.

- Verilen söz,vaktinde verilmesi gereken bir borçtur.